Požadovaná stránka sa nenašla.

Nerezové drezy

Drezy z nehrdzavejúcej ocele (nerez) Nerez ako skoro žiadny iný materiál sa dá integrovať do každého kuchynského prostredia. BLANCO používa výlučne vysokokvalitný nerez pre najvyššie požiadavky na kvalitné drezy.

Silgranitové drezy

Zatiaľ neprekonateľne ľahko ošetrovateľný a trvalý Pre nové, vynikajúce vlastnosti materiálu ponúka SILGRANIT® pri drezoch doteraz ešte neexistujúcu ľahkú ošetrovateľnosť a odolnosť farebných kompozitných materiáloch.

Keramické drezy

Pre nové, vynikajúce vlastnosti materiálu ponúka SILGRANIT® pri drezoch doteraz ešte neexistujúcu ľahkú ošetrovateľnosť a odolnosť farebných kompozitných materiáloch.

STEELART drezy

STEELART zosobňuje maximálnu slobodu tvorby pri plánovaní pracovných plôch k príprave, vareniu a umývaniu. Od ručne vyrobených jednotlivých prvkov až ku kompletnému vyhotoveniu na mieru umožňuje STEELART individuálne a inovatívne riešenia z nerezu pre vás.

Kuchynské batérie

Perfektná súhra kuchynskej armatúry a drezu umožňuje najvyššiu mieru estetiky a funkčnosti v kuchyni. V tom spočíva sila BLANCO kuchynských armatúr. Perfektne zladené k drezu alebo podľa inidividuálnych požiadaviek prispôsobené vyhotovenia s inteligentnými detailami.

Košové systémy

Okrem drezov, batérií a príslušenstva optimalizujú aj BLANCO košové systémy priebeh prác pri umývacom centre a zabezpečujú jednoduchú údržbu jednotlivých pracovných zón.

Dávkovače saponátov

BLANCO Dávkovače umývacích prostriedkov. Sú navrhnuté pre praktickosť a jednoduchosť. Všetky naše dávkovače sa napĺňajú zhora.

Tiahla

Ovládače tiahla pre drezy BLANCO.

Drviče

Drviče optimalizované pre všetky drezy BLANCO

Príslušenstvo BLANCO

Originálne príslušenstvo pre výrobky BLANCO

Výpredaj sortimentu BLANCO

Výpredaj sortimentu BLANCO